0
Pie mums (0) preces uz summu
TRUCK CLEAN FILTER (TC filter)

Kompānija “Autoparts” piedāvā augstas kvalitātes filtrus “TRUCK CLEAN FILTER” (TC filter).
Šo filtru priekšrocības ir:
* Augsta kvalitāte, kvalitatīvs eiropas ražotājs, stabilitāte un uzticamība ekspluatācijā - un tas viss par lielisku cenu.
* Spēja saglabāt filtrēšanas īpašības un filtra formu liela piesārņojuma vidē un pie pārspiedieniem vai palielināta vakuma.
* filtrējošo slāņu izmērs, daudzums un augstā kvalitāte nodrošina filtra pareizu un ilgu darbību.
TC Filter filtru augstās kvalitātes pamatā ir jaunu, modernu tehnoloģiju un iekārtu izmantošana ražošanā, kvalitatīvu un pazīstamu ražotāju izejvielu un materiālu izmantošana, kā arī mūsdienīga un efektīva kontroles sistēma.  Apvienojot ražotāja lielo pieredzi un pētnieciski eksperimentālo nodaļu darbu TC Filter produkti ir ar augstu kvalitāti un ar inovatīviem risinājumiem, kas nodrošina filtru stabilu un uzticamu darbu ekspluatācijā.  Augstās kvalitātes garantiju nodrošina sertificēta vadības kontroles sistēma  pamatojoties uz standartiem ISO 9001/2008, kurus kontrolē DEKRA Certification.
Izmantojot tehniskas iekārtas darbā vai mājās mēs saskaramies ar filtriem.  Šo iekārtu darbības kvalitāte un ilgmūžība ir atkarīga no filtru darbības. Filtru uzdevums ir uztvert un aizturēt netīrumus un dilšanas produktus filtrēšanas vidē – gaisā, šķidrumos un gāzēs. Ja filtrēšana nav pienācīgā kvalitātē – motori un iekārtas dilst ātrāk. Labas kvalitātes filtri aizsargā motorus un iekārtas no pirmslaicīga un pastiprināta nodiluma, kā arī pagarina to kalpošanas laiku un efektivitāti.